KRS: 0000614334 NIP: 779-244-1900 REGON: 36426738500000 Nr konta: 68 10 50 1520 1000 0090 3091 7562

Img 0513 1

Klaudia

Klaudia urodziła się 03.12.2009 w Poznaniu. Do 6 miesiąca życia rozwijała się bez problemów, po 6 miesiącu życia zorientowaliśmy się, że coś niedobrego dzieje się z naszą córeczką. Nie rozwijała się tak jak inne dzieci w jej wieku. W 8 miesiącu życia trafiła do lekarza neurologa, który w trybie natychmiastowym zlecił tomograf komputerowy, który wykazał: przestrzeń podoponową poszerzoną głównie w okolicach czołowych do 6mm, szerokie obustronne szczeliny Sylwiusza ,poszerzenie zbiornika móżdżkowo-rdzeniowego.

W 2011 roku zrobiliśmy rezonans magnetyczny, który wykazał płaszczyznowe torbiele pajęczynówki nad biegunami skroniowymi , poszerzone przestrzenie podpajęczynówkowe na sklepistościach płatów czołowych.
W grudniu 2012 roku nastąpił regres, Klaudia dostała padaczkę w formie utraty świadomości kończącej się strasznym płaczem, torbiele w mózgu zniknęły natomiast pojawiły się drżenia ciała, które występują co jakiś czas.
W kwietniu 2013 roku u Klaudii zdiagnozowano zespół Retta, rzadką chorobę genetyczną. Klaudia gryzie się sama w ręce, często ma zaparcia , bardzo boli ją brzuch i głowa. Klaudia nie jest w stanie nam wytłumaczyć co i gdzie ją boli. Jedynym znakiem jej cierpienia jest głośny krzyk. Klaudia nie chodzi, nie mówi, rusza nogami i rękoma,nie może się podnieść. Nasza córka jest pod stałą opieką neurologa, ortopedy, okulisty. Uczęszcza na zajęcia przedszkolne oraz hipoterapię.

Mimo choroby córki, jesteśmy bardzo szczęśliwymi rodzicami, kochamy naszą córeczkę i robimy wszystko co w naszej mocy by jej świat stał się lepszy, by rozwijała się i była szczęśliwa. Jesteśmy gotowi zrobić wszystko dla naszego ukochanego dziecka. Nie poddajemy się bo wiemy, że walczymy o nasz największy skarb- nasze dziecko. Klaudia wymaga intensywnej i ciągłej rehabilitacji. Systematyczne ćwiczenia pozwalają Klaudii rozwijać się prawidłowo. Uśmierzają ból, są lekarstwem na jej cierpienie.Przeszkodą w walce o lepsze życie naszej córeczki są wysokie koszty leczenia.
Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc finansową na leczenie rehabilitacyjne naszej kochanej córki Klaudii

Mama Klaudii

Przekaż darowiznę